Zumba

Zumba ile Latin ateşinde kalorilerinizi yakma zamanı!

Zumba ile Latin ateşinde kalorilerinizi yakma zamanı!

Bayanlar, eğlenerek ve keyifli dakikalar geçirerek cazip fiyatlarla zayıflamak ister misiniz? Zumba kursumuzda latin dans müziklerini egzersiz ile birleştiren zumba dansı ile artık zayıflamak çok daha kolay. Üstelik sıkıcı diyet programlarına ihtiyaç duymadan uygun ödeme seçenekleri ile… Renkli, heyecanlı müziklerle dinamik bir güne Zumba fitness ile merhaba deyin! Zumba dansı artık Türkiye’de bir çok yerde.

Zumba fitness, adındanda anlaşılacağı gibi latin dansın egzotik ritimleri ile vücudunuzu forma sokup spor yaparak zumba dansı keşfetme çılgınlığıdır. Zumba Nedir? Bu çılgınlık özellikle 1990’lı yıllarda Jennifer Lopez’in hocalığını yapan Beto Perez tarafından ortaya atılmış kısa bir sürede de tüm dünyaya yayılmış dansın trendi haline gelmiştir. Zumba dansı nasıl yapılır? Keyifli müzikler eşliğinde ritimlere uygun kalça hareketleri ile zumba yapmak çok kolay.

 

Zumba yapmak ve zumba ile vücudunuzu forma sokup zayıflamak istiyorsanız sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde zumba kursumuzda eğitim alabilirsiniz.. Kendi dalında uzman başarılı eğitmen kadromuz ve modern salonumuzda zumba kursu derslerine katılabilir ve eğlenirken zayıflarsınız.

Dans kursumuzda zumba Dansın faydaları;

- Zumba kursuna zaman ayırarak hem eglenir hemde formda kalırsınız
Profesyonel anlamda ritim duyguları gelişecek
Vücut estetikleri artacak
Sağlıklı bir yaşam
Vücudunuzdaki kalorileri yakmak

Siz de bu işi bilinçli yapmak ve dengeli bir yapıya sahip olmak istiyorsanız zumba dans kurslarımıza katılın ve keyifle zayıflamanın ilk adımını atın.

 


FİTNESS, VÜCUT GELİŞTİRME (BODY BUİLDİNG), TAEBO, ZUMBA DANSI, PLATES, BÖLGESEL  ZAYIFLAMA, KİLO ALMA, STEP, KİŞİYE ÖZEL DERS,CROSS FİT,WİNG TSUN, TAEKWONDO, KICKBOKS, MUAY THAI, BOKS, ÇOÇUK  JİMNASTİK, BALE dersleriyle hem  sizler hemde çocuklarınız eğlenerek sağlıklı ve zinde kalın...